Кошик
526 відгуків
+38066-288-48-45
+38096-288-48-46
Інтернет-магазин «ТермоСвіт»

Крани поліпропіленові TEBO

Кульові крани з поліпропілену TEBO призначені для використання в якості запірної арматури в складі систем водопостачання з поліпропіленових труб.

При изготовлении арматуры могут использоваться различные виды ППР, от чего в значительной степени зависят основные характеристики. В частности, наиболее надежными являются шаровые краны из PPR. Они способны выдерживать температуру до 95°C и максимальное давление до 20 МПа. Также краны из данного вида полипропилена не боятся воздействий агрессивных веществ. Это позволяет успешно применять их для установки не только в автономных системах отопления, но и в централизованных системах.
За рахунок цих особливостей даний вид виробів за умови врахування особливостей вибору і покупки кульового крана є оптимальним рішенням для комплектації систем опалення, що монтуються з поліпропіленових труб.
Поліпропіленові шарові крани TEBO монтуються із застосуванням технології пайки, яка застосовується при з'єднанні ППР труб. Також можуть застосовуватися роз'ємні різьбові з'єднання, які ущільнюються за допомогою стрічки ФУМ. При цьому необхідно дотримуватися достатню щільність закручування різьби, щоб забезпечити герметичність місця з'єднання.

Купити крани TEBO можна в нашому інтернет-магазині «ТермоСвит».