Кошик
526 відгуків
+38066-288-48-45
+38096-288-48-46
Інтернет-магазин «ТермоСвіт»

Картриджі до фільтрів і систем очищення води

Картриджі для фільтрів води – змінні модулі, призначені для видалення певних різновидів забруднень. Вони відрізняються призначенням, типорозміром і фільтруючими здібностями.
1 2 3
Картриджі для фільтрів бувають різних типів, матеріал для їх виготовлення і застосовувані технології роблять їх найбільш ефективними в різних умовах.
Для механічної очистки води використовують поліпропіленові картриджі. Вони здатні надійно фільтрувати пісок або глину, іржу, яка потрапила у воду з труб водопроводу, інші сторонні частинки. Характеристики картриджа можуть бути різними, а розміри уловлюваних частинок коливатися від 1 до 100 мікронів.
Не можна не відзначити і вугільні картриджі, які допоможуть не тільки затримати сторонні частинки, але і захистять від хлору та хлоровмісних сполук, гербіцидів і пестицидів, різних видів бактерій.
У системах пом'якшення води використовуються картриджі, які містять спеціальні іонообмінні смоли, видаляють з води солі магнію і кальцію – так звані солі жорсткості. Саме велика кількість солей жорсткості викликає появи накипу при нагріванні води і швидкий вихід з ладу побутової техніки.
  • Поліпропіленовий картридж - очищення води від піску, глини, мулу, іржі, окалини.
  • Мотузковий картридж - очищення води від піску, глини, мулу, іржі, окалини.
  • Картридж з гранульованим вугіллям - очищення води від розчинених в ній забруднюючих речовин – сполуки хлору і хлорорганіки, бензолів, фенолів, нафтопродуктів і так далі.
  • Картридж з пресованого вугілля - очищення води від розчинених в ній забруднюючих речовин – сполуки хлору і хлорорганіки, бензолів, фенолів, нафтопродуктів і так далі.
  • Пом'якшуючий картридж - очищення води від солей жорсткості – сульфатів і карбонатів кальцію і магнію.
  • Картридж для видалення заліза, видалення з води розчинених 2-х валентного заліза.
  • Мембрана зворотного осмосу - очищення води від мікроорганізмів і більшості розчинених сполук
  • Вугільний постфільтр - корекція смаку води.