Кошик
526 відгуків
+38066-288-48-45
+38096-288-48-46
Інтернет-магазин «ТермоСвіт»

Теплоізоляційні матеріали

Теплоізоляція - це елементи конструкції, що зменшують передачу тепла. Також термін може означати матеріали для виконання таких елементів або комплекс заходів щодо їх влаштування.
Якщо теплоізоляція застосовується для утримання тепла всередині ізолюються об'єкта, такі матеріали можуть називатися утеплювачами. Але зараз вже ніхто не розмежовує ці два поняття. Теплоізоляцію називають утеплювачем і навпаки.
Теплоізоляція для труб проводиться у вигляді трубних і листових теплоізоляційних матеріалів, випускається у вигляді гнучких трубок різного діаметра у відрізках або бухтах, листових рулонів різної довжини і ширини, плоских аркушів різних розмірів. Так само трубна теплоізоляція проводиться у вигляді теплоізоляційних циліндрів, ще їх називають шкаралупи. Теплоізоляція труб виготовляється різної товщини і різних діаметрів. Вид теплоизоляции для труб выбирается с учетом рабочих характеристик и размеров трубопровода.
Теплоизоляционные материалы для труб применяется при монтаже трубопроводов в инженерных системах горячего и холодного водоснабжения, системах отопления и канализации, в системах вентиляции и кондиционирования воздуха. Так же теплоизоляция для труб применяется в морозильных и холодильных системах, в котельном оборудовании, при прокладке газопроводов и нефтепроводов, в химической и пищевой промышленности.
Купити теплоізоляційні матеріали можна в нашому інтернет-магазині «ТермоСвит».