Дюбель-гак призначений для кріплення труб до різних поверхонь (підлога, стіна, стеля, перегородка). Фіксує жорстко та надійно трубу до стіни. Широко застосовується в системах водопостачання та опалення, а також у системі "Тепла підлога".
Спеціально розроблена пластикова скоба служить для надійного кріплення труб системи опалення підлогою до плит термоізолюючого настилу фольгованого пінополістиролу.
Спеціально розроблений пластиковий дюбель-гак, для фіксації однієї труби на бетонній основі в системах опалення чи водопостачання. Виготовляється з ударостійкого полімеру у вигляді суцільної дюбеля. Підходить для всіх типів труб підлогового опалення, Дюбель-гак надівається поверх труб і надійно фіксує положення контурів теплої підлоги, забивається в отвори 8мм в бетонній підставі статі.
В упаковці 25 штук.
Купити дюбель для кріплення труб можна в нашому інтернет-магазині «ТермоСвіт».
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 25 штук |
| Основні | |
| Довжина | 10 см |
| Кріпильний засіб | Дюбель |
- Ціна: 301,21 ₴


