Відгуки про компанію Інтернет-магазин «ТермоСвіт»
- Ольга Л.
Доброго дня!Отримала посилку,все швидко і якісно!
- Дмитро Г.
- Вячеслав Є.
- Богдан С.
- Валерій Л.
- СЕРГЕЙ З.
- Віктор Б.
- Костянтин К.
Дуже вдячний командні магазину за гарну роботу. Бажаю вам подальшого розвитку і мирного неба. Слава Україні!
З повагою Костянтин. - Юрій ч.
- ЮРІЙ С.
